Item No: OL1TX91PO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $1.95 through $2.22





Item No: OL1TX91PO
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Oval Color Zircon Stud Earrings, Oval White Zircon Stud Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.