Item No: OLXZD6U1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
$0.89





Item No: OLXZD6U1
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel, Titanium Steel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | 【86397】Silver Bead Necklace Love, 【86233】Golden Bead Necklace Love Heart |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.