Item No: OLCODTR3
| Style | INS Style, Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
Price range: $3.96 through $4.74







Item No: OLCODTR3
| Style | INS Style, Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Snake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Style | Style 1, Style 3, Style 2, Style 4 |
| Model | 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.