Item No: OL8VTK5Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 13g |
$2.66



Item No: OL8VTK5Q
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Model | B099 Steel Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.