Item No: OLMU8F1A
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Enamel, Plating |
| Style | IG Style, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |


















Reviews
There are no reviews yet.