Item No: OL1T2I1CV
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 16g |
Price range: $0.84 through $1.96






























Item No: OL1T2I1CV
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Model | X0033, X0061 Rose, X0057 Steel Color, X1080, X0060, X0029, X0042 Steel Color, X0057, X2268 Steel Color, X3187 Gold –1, X3187 Steel Color–2, X1041, X0142-gold-green-1, X0142-steel Green-3, X1310-steel Green-9, X0061 Individual Pendant, X1030, X0125 Steel Color, X2268 Gold, X0142-Rose Gold Green-2, X1310-steel Red-13, X1310-Steel Olive Green-11, X1310-Just Purple 8–8, X1310-steel Yellow-7, X0411- Gold -1, X0476- Gold -1 |
| Option | Steel Color Cross Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.