Item No: OL53OCAU
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style, Commute |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 5g |









![Yc [H204] Mung Bean Necklace [Gold]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c643aabce1f5502003e8974e5dbb5eb4-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.