Item No: OL1IVB3KD
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 9g |
Price range: $0.33 through $0.45






Item No: OL1IVB3KD
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Casual, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Silver (Single), Black (Single), Gold (Single) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.