Item No: OL1OPHG48
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 30g |
Price range: $0.71 through $4.44



















































Item No: OL1OPHG48
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Zircon |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | 2# Silver Needle-Golden Oval Bee, X-Shaped Cross Triangle Pearl Earrings, Ear Hook-Petal Eardrops, Silver Needle Geometric Mermaid Earrings, 5# Silver-6mm, 4# Silver-8mm, 3# Silver-11mm, Ear hook-Gold, Ear hook-Gold., 4 Silver Needle-Black, 2# Silver-13mm, Silver Needle-Pink (Portrait), 3 Silver Needle-White, 1# Silver-15mm, Silver Needle-Black (Three Pairs), 7 Silver Needle-White, 23 Silver Needle-Gold, 26 Silver Needle-Gold, 18 Silver Needle-Gold, Silver Needle. Rhinestone, 1 Silver Needle-White, Silver Needle. Pearl Bow, 11 Silver Needle-Gold, 19 Silver Needle-Gold, 8# Silver Needle-White Cap Pearl, Silver Needle–Gold, 1 Silver Needle-Gold, 1 Silver Needle-Gold (Real Gold Plating), 1 Ear Clip-Gold, Ear clip–Gold, Ear clip–Gold., Silver Needle-White Rhinestone, 11 Silver Needle-Gold (Flowers), Silver Needle: Circle (Real Gold Plating), 5# Silver Needle-Pink Square Zircon Pearl Tassel (Real Gold Plating), 5# Silver Needle-Pink Square Zircon Pearl Tassel (Real Gold Plating)., 3# Gold Pearl Ear Clip, 3# Golden Pearl Ear Clip., 3 Silver Needle-Gold, 9# Golden Zircon Pearl Ear Clip, Silver Needle-White Pearl, 5 Silver Needle-White |
| Style | 7 Silver Needles., Ear clip., 1 Silver Needle., 9 Silver Needles., 2 Silver Needles. |
| Color | Gold, Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.