Item No: OLUYQ9ZF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 14g |
$5.95

















Item No: OLUYQ9ZF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Golden White Diamond, White Gold Color White Diamond, Golden Pink Diamond, White Gold Color Pink Diamond, Golden Red Diamond, White Gold Color Red Diamond, Golden Lvzuan, White Gold Color Lvzuan, Golden Blue Diamond, White Gold Color Blue Diamond, Golden Black Diamond, White Gold Color Black Diamond, Golden Purple Diamond, Platinum Purple Diamond |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.