Item No: OLN6BR5W
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Knitting |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Color Block |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 23g |
$1.24








Item No: OLN6BR5W
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Beaded, Knitting |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Color Block |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | JSS230061A, JSS230061B, JSS230061C, JSS230061D, JSS230061E |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.