Item No: OL1WWH9AQ
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.3 |
| No. 8 | 5.7 |
| No. 6 | 5.1 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
$1.70








Item No: OL1WWH9AQ
| Color | White |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Diamond |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 10g |
| Size | Circumference |
| No. 10 | 6.3 |
| No. 8 | 5.7 |
| No. 6 | 5.1 |
| No. 7 | 5.4 |
| No. 9 | 6.0 |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | White gold color |
| Size | No. 7, No. 6, No. 8, No. 9, No. 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.