Item No: OL1A6NW9S
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
$1.67







Item No: OL1A6NW9S
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Eye |
| Material | Copper |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | A, B, C, D |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.