Item No: OLQ2EI1K
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
Price range: $0.92 through $0.95





Item No: OLQ2EI1K
| Style | IG Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Color | Men's, Women's |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.