Item No: OLAUNSK2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
Price range: $0.71 through $1.56










Item No: OLAUNSK2
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 25g |
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Option | Frosted Tiger Eye, Agate-like, Frosted, Volcano, Volcano + the Eye of the Tiger, Tiger Eye + Matte, Tiger Eye Volcano |
You must be logged in to post a review.
Price range: $1.20 through $3.63










Item No: OL15UR9TS
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | Braid, 6mm Tiger Eye Frosted Gall Stone, Black Gall, Moonstone, Tiger Eye, Coffee Agate, Silver Spacer, Crazy Agate, Double Row, Rhinestone ball |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.