Item No: OL1X2WV45
| Style | Elegant, Basic, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 16g |
Price range: $1.04 through $1.42





Item No: OL1X2WV45
| Style | Elegant, Basic, Streetwear |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Layered Necklaces |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | K448 Double Layers Loving Heart Gold (Whole Titanium Steel), K449 Double Layers Loving Heart Steel Color (Whole Titanium Steel) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.