Item No: OL1A7EN5S
| Style | Elegant, Luxurious, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Ball |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Travel, Honeymoon |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $2.26 through $3.21










Item No: OL1A7EN5S
| Style | Elegant, Luxurious, Classic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Ball |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Travel, Honeymoon |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Hoop Earrings |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Style | C- Shaped Stud Earrings Copper Bead 14K Real, Three Copper Bead 14K Real, Small Version Copper Bead Ear Clip 14K Real, Large Version Copper Bead Ear Clip 14K Real |
| Color | Gold |
| Option | Small Version Copper Bead Ear Clip 14K Real Platinum, Three Copper Bead 14K Real Platinum, Large Version Copper Bead Ear Clip 14K Real Platinum |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.