Item No: OL13AFNB4
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Business |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 15g |
Price range: $1.43 through $1.95





Item No: OL13AFNB4
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Business |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.