Item No: OLTYWKB2
| Color | White, Black |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Festival |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
$2.59







Item No: OLTYWKB2
| Color | White, Black |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Festival |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Golden White Diamond, White Gold Color White Diamond, Golden Black Diamond, White Gold Color Black Diamond |
You must be logged in to post a review.
Price range: $2.23 through $2.73







Item No: OL1031UXU
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Earrings |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold Large 1, Gold, Small Size 1, White Gold Color Small One, White Gold Color Large 1 |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
$1.23







Item No: OLFC1WN6
| Color | White, Purple, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel, Festival |
| Classification | Earrings |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Golden White Diamond, Golden Red Diamond, Golden Colorful Crystals, Golden Lvzuan, Golden Purple Diamond, Golden Black Diamond, White Gold Color White Diamond, White Gold Color Colorful Crystals |
There are no reviews yet.
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.