Item No: OL1VV4UAN
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Agate |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 16g |
Price range: $2.84 through $5.19












































Item No: OL1VV4UAN
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Patchwork |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | Agate |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Option | Blue Silver Ear Hook, Blue Gold Ear Hook, Red Emperor Stone, Lake Blue Emperor Stone, Orange Water Drop, Green Water Drop, ER1025-27, Purple, ER1025-28, Red and Blue Leaves, Red Orchid Leaves, Two-Color Blue Leaves, Blue Flower Leaves, Flowers and Green Leaves, ER1015-13, ER1034-2, Red and Blue Water Drops, ER1034-1, ER1034-3, ER1034-4, ER1034-5, ER1034-6, ER1034-7, Color Diamond, Floral Trapezoid, Olive Green Trapezoid, Blue Trapezoid, ER1060-3, ER1060-5, ER1060-1, ER1060-2, ER1060-4, ER1060-6, Fat Drops Covered Gold Ear Hook, Red Covered Heart, ER1002, Covered Heart Two-Tone, ER1031 |
| Style | Bright, Cyan, gold,, Olive |
| Color | Red, blue, Green |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.