Item No: OL1UZO8DX
| Craft | Gold Plated |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 3g |
$0.86



Item No: OL1UZO8DX
| Craft | Gold Plated |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | KE0080 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.