Item No: OL1G546O1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Ball |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 35g |
$1.55











Item No: OL1G546O1
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Ball |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 35g |
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Option | Dragon Pattern Agate, Black agate, Black Point Stone, BC383-3, Jasper, Amazon Stone, BC383-6, BC383-7 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.