Item No: OLMG6I3N
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Eye |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
$1.14





Item No: OLMG6I3N
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Eye |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Pink, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.