Item No: OL1LFCXUR
| Style | IG Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Arc |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
$3.42



Item No: OL1LFCXUR
| Style | IG Style |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Arc |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | JDR2304039 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.