Item No: OL4V01ME
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Sweet |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Butterfly |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold, Rose Gold Plated |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated, Rose Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |











![[H6009] Butterfly Necklace / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-6398e5714bce01c914fa6d9596bf86cc-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.