Item No: OLOOU0T1
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Polishing, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 23g |
Price range: $0.47 through $0.71





















































Item No: OLOOU0T1
| Style | Classic Style |
|---|---|
| Design | Polishing, Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Style | BELIEVE…, Non-Lettering, A piece···, No···, Faith…, Accept···, Keep F*cking Going…, BECAUSE F*CKING SPARKLE, You're a Badass, STRONGER Than Iu Sem, Not Sisters by Blood but Sisters by Heart, Life Is Tough but So Are Iu, Alwais Wished for a Friend Like Iu, YOU WILL FOREVER BE MY ALWAYS, Keep Moving Forward, I Love You to the Moon & Back, Believe in You, Likeido, Eyebrow, Best Fucking Bitches, Just Keep Swimming, Fuck cancer, Keep the Dumbfuckery, STRONGER THAN the STORM, Teach Love Inspire, Beautiful Girl, You Can Do Hard Things, Side or Miles Apart, No NO HARM, Today, I Will Do Absolutely Nothing, You're the Sister I Got to Choose, Drive Safe Handsome and the Love Is True, Because of Iu, L Am Wgo L Am Today, i am enough, Oh, the Places You'll Go!, I Am a F*cking Warrior, LET THEM, 3:5, YOU FUCKING GOT THIS, She Believed She Could, So She Did, The World, Beautiful Girl, You Can Do Amazing Things, You Make a Difference, I AM the STORM, 139:14, Wake Up KICK ASS REPEAT, CAN'T PAY ME, Then, Now, Always, Faith Over Fear, DO NOT HARM, but TAKE NO SHIT, Always and Forever No Matter What!, Be Brave and Keep Going |
| Size | 6mm Wide |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.