Item No: OL1V1L00C
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
$2.01



Item No: OL1V1L00C
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | NE1490-A Eyes of Evil |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.