Item No: OL1SILHIJ
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Pearl |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 12g |
$3.22



Item No: OL1SILHIJ
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Pearl |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | Pearl bee |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.