Item No: OL1GBJ0Z8
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 13g |
Price range: $1.17 through $1.48













Item No: OL1GBJ0Z8
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | 04 18K Real Gold Love WG3-0830, 08 18K Real Gold Wafer WG1-0299, 10 18K Real Gold Water Drop X821, 06 18K Real Gold Irregular Square WG1-0310, 05 18K Real Gold Irregular round WG-0166, 09 18K Real Gold Woven Wg0-098, 02 18K Real Gold Oval a-1083, 01 18K Real Gold Square a-1335, 07 18K Real Gold Shaped WG1-0232, 03 18K Real Gold Gourd a-1013 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.