Item No: OL1PYLJZQ
| Style | IG Style, Shiny |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 9g |
$4.39



Item No: OL1PYLJZQ
| Style | IG Style, Shiny |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 14K Gold Plated |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Drop Earrings |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.