Item No: OL1PWGPF0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 9g |
Price range: $1.05 through $1.08






Item No: OL1PWGPF0
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Flower |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Silver Single, Rose Gold Single, Golden Single |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.