Item No: OL1ASHWSY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Marble |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 16g |
Price range: $0.23 through $2.70































































































Item No: OL1ASHWSY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Marble |
| Material | Agate |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 16g |
| Weight | 0.016 kg |
|---|---|
| Color | FD6823, FD6908, FD6819, FD6880, FD6996, FD6945, FD6976, FD6998, FD6866, FD6871, FD6956, FD6824, FD6999, FD6846, FD6979, FD6983, FD6808, FD6842, FD5957, FD6861, FD6816, FD6832, FD6995, FD6872, FD6857, FD7000-19cm, FD6887, FD6807, FD6814, FD6827, FD6833, FD6919, FD6801, FD6831, FD6899, FD6904, FD6952, FD6806, FD6829, FD6834, FD6837, FD6851, FD6975, FD6877, FD6336, FD6930, FD6826, FD6928, FD6929, FD6815, FD6927, FD6948, FD6984, FD6813, FD6818, FD6821, FD6977, FD6988, FD6825, FD6882, FD6889, FD6902, FD6913, FD6820, FD6855, FD6864, FD6926, FD6997, FD6894, FD6344, FD6810, FD6817, FD6909, FD6892-19cm, FD6974, FD6881, FD6895, FD6949, FD6933, FD6918, FD6906, FD6854, FD6845, FD6870, FD6893, FD6946, FD6804, FD6869, FD6340, FD6943, FD6338, FD6341 |
| Model | 19cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.