Item No: OL1F2TSFQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Layered, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tassel |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 50g |
Price range: $1.36 through $3.71







Item No: OL1F2TSFQ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Layered, Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Tassel |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Earrings + Necklace |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 50g |
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Option | 499 Two-Piece Set, 801 Bracelet, 499+801 Three-Piece Set |
| Model | G213 Two-Piece Set |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.