Item No: OL1IYRMTR
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cattle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
Price range: $1.05 through $1.53





Item No: OL1IYRMTR
| Style | Ethnic Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cattle |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.