Item No: OLR9WR27
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Process | Long-Lasting Plated |
| Weight | 12g |
Price range: $2.25 through $2.44







Item No: OLR9WR27
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Rings |
| Gold Plating Process | Long-Lasting Plated |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Color | Silver Egg Noodles, Silver Square, Silver Brushed Square, Silver Brushed Egg Noodles |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.