Item No: OL8G3DLJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Business |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 11g |
$16.13



Item No: OL8G3DLJ
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | 925 Sterling Silver |
| Occasion | Business |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Pearls, Rhinestones |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Option | White gold color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.