Item No: OL177MTO9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Double Bead Winding |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 4g |
$1.10



Item No: OL177MTO9
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Double Bead Winding |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Artificial Pearls |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Se876 |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.