Item No: OL41LQ9J
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Dinosaur |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 8g |
$1.05










Item No: OL41LQ9J
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Dinosaur |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Model | J1627 Pink, J1627 Green, J1627 Rose Red, J1627 Sapphire Blue, J1627 Sky Blue, J1627 Orange, J1627 Yellow |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.