Item No: OL12P04LK
| Design | Enamel |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
$1.16











Item No: OL12P04LK
| Design | Enamel |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White, Grey, Black, Red, Pink, Orange, Blue |
| Style | Sky |
| Color | Blue |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.