Item No: OL9HYV5L
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Cup, Heart shape |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Enamel, Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
$2.89








Item No: OL9HYV5L
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Cup, Heart shape |
| Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Enamel, Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Style | Dark, Light |
| Color | Blue |
| Option | Red, Pink, Orange |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.