Item No: OL1RBHUUR
| Pattern | Moon |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
Price range: $1.96 through $2.96










Item No: OL1RBHUUR
| Pattern | Moon |
|---|---|
| Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | ER-16, ER-17, ER-18, ER-19, ER-20, ER-21, ER-22 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.