Item No: OL1CG30E0
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Street |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
Price range: $0.57 through $2.90







































Item No: OL1CG30E0
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Beaded |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | natural stone |
| Occasion | Street |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Color | FK0697, FK0715, FK0716, FK0739, FK0743, FK0718, FK0717, FK0753, FK0722, FK0748, FK0712, FK0738, FK0720, FK0702, FK0708, FK0755, FK0706, FK0728, FK0723, FK0731, FK0729, FK0742, FK0698, FK0705, FK0737, FK0711, FK0713, FK0732, FK0752, FK0719, FK0734, FK0709, FK0704, FK0744, FK0703, FK0726 |
| Model | 19cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.