Item No: OLFNXP04
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Insert Material | Artificial Diamond |
| Weight | 13g |
Price range: $1.21 through $1.63





Item No: OLFNXP04
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Insert Material | Artificial Diamond |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Style | Xl301 Heart White Diamond Necklace, Sl116 Heart White Diamond Bracelet |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.