Item No: OL1HOE3VC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 11g |
Price range: $1.62 through $1.85





Item No: OL1HOE3VC
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Flower |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets, Necklace |
| Weight | 11g |
| Weight | 0.011 kg |
|---|---|
| Style | Necklace |
| Color | Gold |
| Option | Bracelets |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.