Item No: OLWAE5QW
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Cat's Eye Stone |
| Weight | 6g |
$0.88



Item No: OLWAE5QW
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Cat's Eye Stone |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Oval Ring (Gold) |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.