Item No: OLMFM0LZ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Heart |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | Iron Chain |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Black Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 14g |
Price range: $1.36 through $1.63







Item No: OLMFM0LZ
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Pattern | Heart |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Chain Material | Iron Chain |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | Black Plated |
| Gold Plating Process | Vacuum Plating |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | black, Orange, Gold |
| Style | Dark |
| Color | Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.