Item No: OLBS3OVW
| Color | Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 36g |
$3.06





Item No: OLBS3OVW
| Color | Gold, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Couple |
| Pattern | Geometric |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 36g |
| Weight | 0.036 kg |
|---|---|
| Option | Black |
| Style | Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.