Item No: OLQBJG0O
| Style | Cartoon Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
$0.99



Item No: OLQBJG0O
| Style | Cartoon Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Model | E1900 White Gold Color |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.