Item No: OL1SLUGOM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
Price range: $1.67 through $3.22












Item No: OL1SLUGOM
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | EA559501S, EA561201S, EA560901S, EA561201G, EA560901G, EA559301G, EA559501G, EA560801S, EA560801G |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.