Item No: OLFVHHPY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Dolphin |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 8g |
$4.91





Item No: OLFVHHPY
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Asymmetrical, Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star, Dolphin |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Pearl, Zircon |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Golden E756, Silver E756 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.